top of page

Losyon Mum Yapmak için Hesaplama Yapmanıza Gerek Kalmadı

Kişisel Dokunuşla Masaj Mumları Oluşturun

Kullanımı son derece kolay olan eriyip dökülebilir Masaj Mumu Tabanlarımızla kendi özgün Masaj Mumlarınızı anında yaratın.

Kokulu ya da kokusuz seçenekleriyle geniş bir yelpaze sunuyoruz. Kokulu tabanlarımızla hayalinizdeki kokuyla doldurun, nazikçe eritin ve istediğiniz Masaj Mumu kabına dökün. Daha pratik bir yol bulamazsınız!

Kokusuz tabanlarımızla, kendi kişisel kokunuzu eritilmiş tabana ekleyerek, kendi özgün Masaj Mumunuzu oluşturma özgürlüğüne sahipsiniz.

İhtiyaçlarınıza uygun bir Masaj Mumu Tabanı bulacağınızdan eminiz. Eğer bulamazsanız, özel siparişleriniz için ihtiyaçlarınıza özel bir formül oluşturabileceğimizi unutmayın. Detaylar için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Losyon Mum Yapmak için Hesaplama Yapmanıza Gerek Kalmadı

Losyon Mum Yapmak için Hesaplama Yapmanıza Gerek Kalmadı

Birinci sınıf Masaj Mumu Eritme ve Dökme Tabanımızla "Kendi" lüks Masaj Mumu Markanızı Yaratın. Basitçe eritin ve tercih ettiğiniz kaba dökün!

Marbling Bodrum tarafından lüks bir ürün üretmek için yalnızca en kaliteli, yüksek kaliteli cilt besleyici bileşenler kullanılarak özel olarak formüle edilmiş üstün bir masaj mum tabanıdır.

Bu, hidrojene soya fasulyesi yağı, kakao yağı, shea yağı, amaca uygun baz yağlar ve E vitamininden oluşan lüks bir bazdır.


Detaylar ve içerik için TIKLAYIN

34 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page