top of page
MARBLING BODRUM HIZMETLER

HİZMETLERİMİZ

Marbling Bodrum olarak, sektördeki deneyimimiz ve tutkumuzla, sizlerin her zaman yanınızdayız.

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylar için başlıkları inceleyebilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.

MARBLING BODRUM HİZMETLERİMİZ

MARKANIZA ÖZEL ÜRETİM

Markanıza özel losyon mum. Mumlarınızın hangi kaplarda olmasını istediğinizden, hangi koku seçeneklerini beğendiğinize kadar tüm adımları birlikte konuşup karar veriyoruz. Böylece tam anlamıyla sizi ve markanızı yansıtan losyon mumlar üretiyoruz.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER

Marbling Bodrum, losyon mum yapımı, aromaterapi, koku tasarımı ve parfüm yapımı, sabun yapımı ve doğal bakım ürünleri konusunda sizlere destek vermek için burada. İster yeteneğinizi geliştirmeyi, ister kendi işinizi kurmayı, ister alanınızda ilerlemeyi hayal edin. Biz size bu alanlarda destek vermek için hazırız.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

DANIŞMANLIK

DANIŞMANLIK 

Mum yapımı tutkunu musunuz? Ancak zaman zaman karşılaştığınız sorunlar yüzünden keyifli bir hobi olduğunu düşündüğünüz bu süreç sizi zorlayabiliyor mu? Endişelenmeyin!

Marbling Bodrum, mum yapımı konusunda uzman danışmanlık hizmeti sunarak sizi bu sorunların üstesinden gelmeye davet ediyor. DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

MARKALAŞMA

MARKALAŞMA

Sevdiğiniz işi yaparak para kazanmaya hazır mısınız? Tamamen finansal özgürlüğe sahip olacağınız kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Bir hayali gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmak istiyoruz. İşinizi başlatmaktan ipuçlarına ve muhteşem kreasyonlarınızı pazarlamaya kadar her adımda size rehberlik ediyoruz.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

KENDİN YAP

KENDİN YAP KİTLERİ VE HAMMADDE

Tüm farklı kategorileri keşfetmenize olanak tanıyan hızlı ve kolay kendin yap kitleriyle yaratıcı yönünüzü besleyin. Ayrıca ihtiyacınız olan her türlü hammadde için Marbling Bodrum ile irtibatta kalın. Her zaman yanınızdayız.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

IŞIK OLSUN MART 2024

IŞIK OLSUN DERGİSİ VE DÖKÜMANLAR

Doğanın mucizelerini keşfetmeye hazır mısınız? Işık Olsun E-Dergisi, her sayısında doğal yaşamın güzelliklerini, aromaterapi, doğal mum, parfüm ve sabun gibi benzersiz ürünlerin büyüleyici dünyasını keşfetmeniz için size rehberlik ediyor!
KİTAPLAR

IŞIK OLSUN

bottom of page