top of page

Marbling Bodrum
Masaj Mumları

Çünkü Sen Buna Değersin

siyah metal kutu losyon mum 1

Bedensel Masaj Mumları

Bedensel masaj mumları, her türlü masaj mum bakımına lüks bir dokunuş katacaktır. Bu seri yüksek kaliteli esansiyel yağlarla harmanlanmış ve sektördeki en pahalı güzellik yağlarından biri olan Argan Yağı ile hazırlanmıştır. 

Argan yağının onarıcı ve yaşlanma karşıtı etkilerine sahip olduğu bilinir ve kozmetik sektörünün mucizevi bileşenlerinden biridir. 

E vitamini ve esansiyel yağlar bakımından zengin olan bu seri bedeniniz için hazırlanmış çok özel bir karışımdır. Ayrıca cildinizin yumuşak ve esnek olması da verdiğimiz garantiler arasındadır.

Zihinsel Masaj Mumları

Zihinsel masaj mumları, muhteşem sıcak bir masaj yağına dönüşerek duyularınızı rahatlatırken gevşemenize yardımcı olur.

Hindistan cevizi yağı, kakao yağı, shea yağı, tatlı badem yağı, jojoba yağı ve E vitamini gibi üstün cilt besleyici bileşenlerden oluşan masaj mumlarımız, bu seride E vitamininin antiaging özelliği ile de desteklenmiştir. 

Üstün çeşitlilikte doğal yağlardan yapılan masaj mumlarımız sıcak, görkemli bir ipek gibi cilt üzerinde kayar.

Zihinsel anlamda rahatlamanıza yardımcı olacak esansiyel yağlarla zenginleştirdiğimiz bu seri size ihtiyacınız olanı tam anlamıyla verecektir.

gold metal kutu losyon mum 2
beyaz masaj mumu metal kutu

Ruhsal Masaj Mumları

Ruhsal masaj mumu serisi ile mükemmel nemlendirici, lüks bir masaj tedavisi için hazır olun. Size aromatik bir atmosfer yaratırken ruhunuzun ihtiyacı olan dinginliği sağlayacaktır. 

Ruhunuzun derinliklerine hitap eden bu masaj mumları ile evrenin size verdiği ve ruhunuzun derinliklerindeki hediyeleri keşfedeceksiniz. 

Daha çok farkındalık, daha çok algılama ve yüksek frekans sağlayan bu seri ile meditasyonlarınız artık daha da derinleşecek. 

Yüksek kaliteli esansiyel yağlarla hazırlanmış bu seri, ruhsal farkındalığı arttırdığına inanılan Ardıç yağı ile desteklenmiştir. 

Ruhsal yolculuğunuza hazırlanın.

MASAJ MUMLARI

Yağlar ve Mum

1

FAYDALARI

Masaj Mumlarımızın etkileri özel olarak seçilen terapötik bitkisel yağların faydaları ve özellikleri sayesinde en üst düzeye çıkar, çünkü ısı uygulaması yağların cilde daha derin nüfuz etmesine yardımcı olur. Isı, artritik ağrı ve iltihaplanma gibi birçok rahatsızlığın hafifletilmesine yardımcı olmanın yanı sıra vücudun rahatlamasına da yardımcı olabilir. Ayrıca lüks karışımımız:

  • Cildi yumuşatır ve rahatlatır, cildin nem dengesini korur.

  • Masaj yağı, vücut yağı, nemlendirici, yüz yağı ve hatta banyo yağı olarak kullanılabilir

  • Güzel, rahatlatıcı ve duyusal bir atmosfer yaratır ve Zihninizi, Bedeninizi ve Ruhunuzu rahatlatmak için gerçekten harika bir Spa Tedavisi yaratır.

2

KULLANIM

YAK BENİ

Fitilin her zaman ¼ inç'e kadar kırpıldığından ve mumun isli yanmasını önlemek için hava akımına yerleştirilmediğinden emin olun. Bir mum çakmağı kullanarak fitili yakın. Yanıcı yüzeylerden uzak tutun.

ERİT BENİ

Kabın kenarında bir eriyik havuzunun oluşmasına izin verin. Uygulamaya yetecek kadar eritin. Mumu söndürün ve hafifçe soğumasını bekleyin. Kullanmadan önce yağın çok sıcak olmadığından emin olun!

SÜR BENİ

Eritilmiş mumunuzu elinizin üstüne hafifçe gezdirin ve masaj yapın. Vücuda sıcak ipek gibi nazikçe yayılacak şekilde tasarlanmıştır. 

LÜTFEN DİKKAT:  Güvenli kullanımı sağlamak için daima etiket talimatlarına uyun. Ürün etiketinde belirtilen süreden daha uzun süre YAKMAYIN. Bu ürün bir oda mumu değildir.

3

AKTİFLER

KAKAO YAĞI

Kakao Yağı cildi yumuşatıp nemlendirerek kuruluğu azaltır ve cildin esnekliğini artırırken son derece koruyucudur. Dış etkenlere maruz kalan cildi iyileştirmek ve nemlendirmek için kullanılır.

SHEA YAĞI

Shea yağı yumuşatıcıdır, son derece tedavi edicidir ve çatlamış, yaşlanmış ve hasar görmüş cildi iyileştirmeye yardımcı olur. Kimyasal bileşenleri morarma ve ağrının iyileşmesine yardımcı olur. Shea yağı cilde nüfuz ederek yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır. A ve E vitaminleri açısından da zengindir.

JOJOBA YAĞI 

Jojoba Yağı doğal anti-oksidan ve anti-bakteriyel özelliklere sahiptir ve kırışıklıklarla mücadelede oldukça etkili olduğu söylenmektedir. Jojoba ayrıca miristik asit adı verilen doğal bir antiinflamatuar içerir ve bu nedenle artrit ve romatizma için faydalı olduğu düşünülmektedir. E vitamini açısından zengin mükemmel bir nemlendiricidir ve cildi yumuşatır.

TATLI BADEM YAĞI

Tatlı Badem Yağı kolayca emilir ve cilde yumuşak, parlak, güzel bir dokunuş vererek harika bir yumuşatıcı görevi görür. Harika bir kayganlaştırıcıdır, dolayısıyla kaşıntı ve iltihapla mücadelede yardımcı olur. 

E VİTAMİNİ
Enflamasyonu sakinleştirmeye yardımcı olur ve antioksidan etkiye sahiptir. Dokularda oksijen kullanımını iyileştirdiğine ve kılcal dolaşımı arttırdığına inanılıyor.

bottom of page