top of page

Masaj Mumlarımız

Masaj mumlarımız, tamamen rahatlatmak ve cilde bol miktarda fayda sağlamak için tasarlanmış, üstün kaliteli bileşenlerin karışımıdır. Nazikçe eriyen sıcak yağlar tüm masaj uygulamalarında vücudunuzda süzülerek ipeksi bir doku sağlar. Daha sonra bu mucizevi yağlar cildiniz tarafından emilerek besleyici, nemlendirici ve iyileştirici vücut balsamı sağlar.

Bir Mum Hiç Bu Kadar İyi Hissettirmemişti

Rahatlatıcı Masaj Losyon mum

Masaj Mumlarımızın Faydaları

Masaj Mumlarımız için çok özel olarak seçilen iyileştirici bitkisel yağların faydaları ve özellikleri en üst düzeydedir. Isı uygulaması yağların cilde daha derin nufüz etmesine yardımcı olur. Isı bedeninizdeki bir çok ağrının hafiflemesine ve rahatlamasına yardımcı olur.

Kullanılan kaliteli hammaddeler sayesinde, masaj sonrasında cildinizde herhangi bir kalıntı kalmaz. Bu mumların yoğun besleyici, nemlendirici ve iyileştirici bir vücut kremi görevi görerek cildinize masaj sonrası da fayda sağlamaya devam ede.

NASIL KULLANILIR

Yak Beni

Fitilin her zaman bir miktar kırpıldığından ve mumun duman yapmasını önlemek için hava akımının olduğu yerde yakılmadığından emin olun. Mumunuzu yakın ve yanıcı yüzeylerden uzak tutun.

Erit Beni

Kabın içerisinde bir eriyik havuzu oluşmasına izin verin. Uygulamaya yetecek kadar eritin. Mumu söndürün ve hafifçe soğumasını bekleyin. Kullanmadan önce yağın çok sıcak olmadığından emin olun.

Sür Beni

Erimiş mumu elinizin üzerinde hafifçe gezdirin ve masaj yapın. Vücuda sıcak ipek gibi yayıldığını hissedeceksiniz. 

LÜTFEN DİKKAT
Güvenli kullanım sağlamak için daima etiket talimatlarına uyun. Size belirtilen süreden daha uzun süre YAKMAYIN, KULLANMAYIN.
Bu ürün bir oda mumu değildir.

relaxing with massage candle

Zihni
Bedeni ve 
Ruhu
Rahatlat

“Bir hobisi olmalı insanın diyerek çıktığım bu yolda; severek, eğlenerek yaptığım işi ciddiye aldım, bu sayede başarılı olmak çok da zor olmadı diyebilirim. İnsanların mum tutkusu bilinen bir gerçektir. Mumların sevilmesinin yanı sıra, sağlığımızı olumsuz etkilediği gerçeğini yıllardır duyarız. Mum hayranı olan biri olarak, bu konuda en sağlıklı ve en iyi performanslı mumu üretmek istedim. Marbling Bodrum olarak sadece yanıp biten mumlar değil, faydası olan mumlar üretmeye başladım. Kokuların yıllardır bilinen tedavi edici özellikleriyle ruhunuza, soyanın ve yağların tedavi edici anti-aging özellikleriyle de cildinize dokunmak fikriyle çıktık yola. Marbling Bodrum mumlarının erime noktası çok düşük olduğundan, yağ masajı için doğrudan cildinize sürmeniz güvenlidir. Yazın sıcaklığını unutturmayan hindistan cevizi & yaban mersinli; zihni güçlendirip, zindelik ve enerji veren narçiçeği & miskli ve antioksidan özelliğiyle rahatlatan yasemin & yeşil çaylı çeşitlerimizle Bodrum evlerinin vazgeçilmezleri arasına girdik.” Evinizi ve cildinizi güzelleştirecek mumların kokuları ile de ruhunuzu dinginleştirin. Yiyemediğiniz Hiçbir Şeyi Cildinize Sürmeyin

 

Muma duyduğu hayranlıkla evinde atölye kurarak mum yapmaya başlayan Ebru Piroglu Durgut, mumları yaparken kullandığı kimyasallardan rahatsız olmaya başladıktan sonra "Neden Sağlıklı Mum Yapamıyorum?"diyerek düşünürken yaptığı araştırmalar, katıldığı workshoplar sayesinede içinde hiçbir kimyasal bulunmayan, sürülebilir hatta yenebilir mumlar üretmeye başladı. ​​

 

2006 yılından bu yana, losyon mumlar olarak bilinen masaj mumları yurt dışında popularitesini arttırdı. Türkiye'de de kimyasal içerikli mumlar yerine artık evlerde de bu sağlıklı mumların kullanılması gerektiğini düşünen Durgut, her kesime hitap edebilecek Losyon Mumlar üretiyor.​

 

Bu sağlıklı mumların insanlar tarafından bilinmesi ve kullanılması gerektiğini söyleyerek, kendisine böyle bir misyon yükledi.​

 

Konseptimiz; Öz'e ve Doğaya dönüş. Aslına inme ve özüne dönüş.

 

Neden Farklıyız? "Koku gönül gözünüzü açar" Hz. Mevlana, felsefesiyle kokuların şifa özelliklerine önem verdik. Sadece yağlardan faydalanarak hazırladığımız mumlarımızın en büyük özelliği sadece yanarken kokmalarıdır.

 

%100 soya/balmumu, %100 aromaterapi yağı, %100 el emeği Eriyen kısımlar losyondur, sürülebilir.

 

Misyonumuz; Bugün mevcut olan en sağlıklı, en iyi kokan, en iyi performanslı mumları hazırlamaktır. Sürülebilir losyon mumlarla "HEM DUYGULARINIZA HEM CİLDİNİZE HİTAP ETMEK" istiyoruz.

 

Vizyonumuz; Artık sağlıksız ve kimyasallarla dolu parafin mumların değil, sağlıklı, sürülebilir ve tedavi edici kokularıyla Marbling Bodrum Losyon Mumlarının tercih edilmesini sağlamaktır.

 

​MARBLING BODRUM KURUCUSU

BESLENME VE DİYET UZMANI

EBRU PİROGLU DURGUT​

bottom of page