top of page

Masaj Mumları Dünyasında İlham Veren Yaratıcılık

Markanız için Özel Üretiyoruz

Üç Fitil Mum

Siz isteyin, Biz üretelim

NELER YAPABİLİRİZ?

  • Markanıza özel losyon mum. Mumlarınızın hangi kaplarda olmasını istediğinizden, hangi koku seçeneklerini beğendiğinize kadar tüm adımları birlikte konuşup karar veriyoruz. Böylece tam anlamıyla sizi ve markanızı yansıtan losyon mumlar üretiyoruz.

  • Firmanızdaki çalışanlarınıza veya müşterilerinize ya da düzenlediğiniz bir davette sevdiklerinize hediye vermek için size özel üretimler yapıyoruz.

Kurumsal Eğitimlerde de Yanınızdayız

İster online isterseniz yüz yüze düzenleyebileceğimiz seminer veya workshoplar için görüşelim. 

GRUP HALİNDE VEREBİLECEĞİMİZ KURUMSAL EĞİTİMLER

  • Losyon mum yapımı

  • Aromaterapi ile kendi karışımlarınızı hazırlama

  • Koku tasarımı ile kendi parfümlerinizi yapabilme

  • Kendi doğal sabunlarınızı üretebilme

ÜRÜN KAVRAMI

Ürün konseptinden nihai ürüne kadar destek olmak üzere profesyonel tavsiyeler sunuyoruz. 2016 yılından bu yana ana ürün grubumuz olan losyon mum üretimi konusunda rekabet, kalite ve yenilik sunma gerekliliğinin farkındayız.

KOKU

Markanıza özel bir kokunuz varsa ve losyon mumlarınızda bu kokunun kullanılmasını istiyorsanız, formülasyon esnasında ihtiyacımız olan miktarı sizden talep ediyoruz. Böylece ürünleriniz size ait olan kokularla hazırlanmış oluyor.

GELİŞİM

Eğer ürünlerinizi kendiniz üretmek istiyor ve bu konuda deneyimliyseniz, sizler için hayalinizdeki ürünü formüle ediyoruz. İhtiyaçlarınız ve ortaya çıkartmak istediğiniz ürünü sizden dinleyip olması gerektiği gibi formüle edip size veriyoruz. Bu sırada ihtiyacınız olacak olan hammadde tedariklerini ve maliyet hesabınız da sizin için yapabiliyoruz. 

ÜRETME

Ürünlerimizin tamamı, her seferinde mükemmel kaliteyi sağlamak için EL YAPIMI VE ELLE DÖKÜLMEKTEDİR. 

bottom of page