top of page

Masaj Mumları Dünyasında İlham Veren Yaratıcılık

Markanız için Özel Üretiyoruz

Üç Fitil Mum

Yaratıcı Olun

Kendi Markanızın Işığını Masaj Mumları ile Yakın

Pazarda sıyrılmak ve müşterilerinizin gönlünde unutulmaz bir yer edinmek istiyorsanız, kendi özgün Masaj Mumları serinizle adınızı duyurun.

 

Spaların, perakendecilerin, otellerin ve parti organizatörlerinin kendi markalı ürünleriyle karlılıklarını artırdığı bir dönemde, siz de bu trende katılabilir, masaj mumlarıyla sektörde fark yaratabilirsiniz.

Üretimin her aşamasında sizin için buradayız. İster kendi tasarımlarınızı ve ambalajlarınızı bizimle paylaşın, isterseniz bizim sizlere sunacağımız seçenekleri tercih edin; size satışa hazır, markalı ürünler sunalım.

Kendi markamızın arkasında durduğumuz yüksek kalite standartları, sizin için ürettiğimiz masaj mumlarında da aynı özen ve titizlikle devam ediyor.

Müşteri ihtiyaçlarına özel çözümlerle dolu geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor, esneklikle ve özveriyle her talebi karşılıyoruz

Huzurlu Okuma

HAZIR ERİTİP DÖKÜLEBİLİR MUM BAZLARI

Kendi Masaj Mumlarınızı kolaylıkla hazırlamak istiyorsanız, "Masaj Mumu Bazları" koleksiyonumuzdaki hazır eriyip dökülebilir Mum Tabanları tam size göre.

Kokulu ya da kokusuz seçeneklerimizle, ihtiyacınıza uygun tabanları hemen şimdi keşfedin.

Sadece beğendiğiniz tabanı seçin, nazikçe eritin ve favori konteynerınıza dökün. Kokusuz seçeneklerde kendi benzersiz kukunuzu eklemek ise size kalmış.

Elinizin altında ideal bir Masaj Mumları tabanı olmadığını düşünüyorsanız, endişelenmeyin.

Bizimle iletişime geçin; özel siparişiniz için özelleştirilmiş bir formülle ihtiyaçlarınıza tam yanıt verebileceğimizi gösterelim.

ETİKETSİZ ÜRETİM

Kendi Masaj Mumları markanızı küçük bir ölçekte başlatmak istiyorsanız,  "Etiketsiz" Masaj Mumları tam size göre.

Son derece düşük minimum sipariş miktarları sunuyoruz.

 

Sadece kendi etiketinizi ekleyin ve işte hazırsınız!

SÖZLEŞMELİ ÜRETİM

Özel Etiket, Sözleşmeli Dolum ve Özelleştirilmiş Hizmetler sunan tamamen özelleştirilebilir bir üretim hizmeti sunuyoruz.

Stoklarımızda bulunan çeşitli ürünlerle, ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün yelpazesi oluşturmakta hiç zorlanmayız. Ayrıca, yüksek hacimli siparişler için konteynerler ve ambalajlar temin edebiliriz.

Grafik tasarım konusunda uzman bir ortakla çalışıyoruz. Etiket tasarımında yardımcı olabilir veya isterseniz kendi etiketlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tercihlerinize göre esnek bir yaklaşım sergiliyoruz.

Son olarak, farklı bir şey mi arıyorsunuz? Lütfen bizimle iletişime geçin, konuşalım ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

ÜRÜN KAVRAMI

Ürün konseptinden nihai ürüne kadar destek olmak üzere profesyonel tavsiyeler sunuyoruz. 2016 yılından bu yana ana ürün grubumuz olan losyon mum üretimi konusunda rekabet, kalite ve yenilik sunma gerekliliğinin farkındayız.

GELİŞİM

Eğer ürünlerinizi kendiniz üretmek istiyor ve bu konuda deneyimliyseniz, sizler için hayalinizdeki ürünü formüle ediyoruz. İhtiyaçlarınız ve ortaya çıkartmak istediğiniz ürünü sizden dinleyip olması gerektiği gibi formüle edip size veriyoruz. Bu sırada ihtiyacınız olacak olan hammadde tedariklerini ve maliyet hesabınız da sizin için yapabiliyoruz. 

KOKU

Markanıza özel bir kokunuz varsa ve losyon mumlarınızda bu kokunun kullanılmasını istiyorsanız, formülasyon esnasında ihtiyacımız olan miktarı sizden talep ediyoruz. Böylece ürünleriniz size ait olan kokularla hazırlanmış oluyor.

ÜRETİM

Ürünlerimizin tamamı, her seferinde mükemmel kaliteyi sağlamak için EL YAPIMI VE ELLE DÖKÜLMEKTEDİR. 
bottom of page